Saszetki

Potrzebujesz piórnika lub przybornika na szkolne przybory? Wybierz jedną z saszetek CoolPack, do przechowywania luzem drobnych akcesoriów: długopisów, kredek, itp. Do wyboru piórniki szkolne w formie saszetek podwójnych, potrójnych lub tuby z jedną komorą. Dla zwolenników twórczego nieładu w piórniku. Doskonałe uzupełnienie szkolnej wyprawki. Dobierz piórnik ze wzorem dopasowanym do plecaka.

Saszetki 

Jest 417 produktów.

Podkategorie

  • Saszetki podwójne

    Saszetka dwukomorowa to jeden z ulubionych piórników młodzieżowych, po który chętnie sięgają nastolatki. Piórnik z 2 osobnymi przegrodami Clever lub Academy to świetne uzupełnienie szkolnej wyprawki.

  • Saszetki pojedyncze /...

    Prosty piórnik do szkoły? Polecamy piórniki tuby oraz inne saszetki na 1 zamek od CoolPack CP. Jednokomorowy piórnik pomieści wszystkie Wasze szkolne przybory. Jeśli chcesz oddzielić najważniejsze akcesoria, wybierz piórnik etui z klapą Campus.

  • Saszetki potrójne

    Lubisz porządkować szkolne przybory? Postaw na piórnik saszetkę trzykomorową Primus z 3 oddzielnymi przegrodami do przechowywania kredek, pisaków, długopisów i przyrządów geometrycznych. Lekkie saszetki nie zajmują wiele miejsca w plecaku. Duży wybór modnych printów dla dziewczynek i dla chłopców.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 417 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 417 elementów