Gdzie kupić plecak CoolPack?

Plecaki CoolPack są najchętniej wybieranymi plecakami do szkoły w grupie wiekowej 7-16 lat. Plecaki szkolne ze znakiem CP cieszą się ogromną popularnością wśród młodzieży. Są także cenione za jakość przyjazną dla zdrowia budowę przez rodziców. Gdzie kupić plecak CoolPack? Polecamy ofertę naszego sklepu, oficjalnego dystrybutora marki, a także największy sklep z plecakami szkolnymi online, czyli ePlecaki.pl. Znajdziesz tam pełną ofertę plecaków CoolPack oraz przyborów szkolnych do kompletu.

Co to za firma CoolPack?

CoolPack to marka plecaków szkolnych, młodzieżowych i biznesowych, która stawia na wysoką jakość, funkcjonalność i modne wzory, nawiązujące do najnowszych trendów. CoolPack istnieje na rynku od niemal dekady. CoolPack znacząco podniósł standard w klasie plecaków szkolnych dla dzieci, stosując innowacyjne rozwiązania takie jak: usztywnione panelami anatomicznymi plecy, tył wzmocniony pianką EVA, zastosowanie pasów piersiowych, wewnętrzne organizery i breloczki do kluczy. Coolpack to również jeden z pierwszych producentów plecaków na kółkach, które pozwalają na odciążenie pleców dziecka. W ofercie znajduje się kilkadziesiąt modeli plecaków dla różnych grup wiekowych uczniów oraz szeroki wybór piórników i innych przyborów szkolnych.

Jaki plecak do 1 klasy CoolPack?

Plecaki Coolpack są idealne do 1 klasy! Polecamy modele Jerry, Joy S oraz Prime dedykowane dla pierwszoklasistów. Są to kompaktowe plecaki szkolne, mieszczące rozmiar A4, posiadające kilka komór i doskonale wyprofilowane plecy z pasem piersiowym. Są bardzo lekkie, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Wszystko w super oryginalnych, kolorowych wzorach z ulubionymi dziecięcymi motywami dla dziewczynek i dla chłopców.

Jaki plecak młodzieżowy CoolPack?

Coolpack to marka uwielbiana przez młodzież. Wybierając plecak młodzieżowy CoolPacka, postaw na sprawdzone modele o dużej pojemności i z wieloma przegrodami, np. CoolPack Drafter, CoolPack Factor lub Spiner Termic z kieszenią termiczną.

PEŁNĄ OFERTĘ PLECAKÓW COOLPACK ZNAJDZIESZ U NASZYCH PARTNERÓW:

cool-pack eplecaki(1).jpg