Piórniki

Polecamy piórniki CoolPack - ulubione piórniki młodzieżowe tysięcy polskich uczniów. Piórnik szkolny CoolPack to doskonała jakość i funkcjonalność. Pamiętaj, że możesz kompletować szkolny zestaw: plecak i piórnik z tym samym wzorem. Piórnik CoolPack Campus w formie usztywnianej saszetki z klapką to najchętniej wybierany model przez nastolatków. Wśród dzieci ogromną popularnością cieszą się piórniki CoolPack dwukomorowe i trzykomorowe z wyposażeniem. Najciekawsze wzory piórników dla dziewczynek i piórników dla chłopców z najnowszej kolekcji.

Piórniki 

Jest 542 produktów.

Podkategorie

  • Piórniki pojedyncze

    Piórnik jednokomorowy Campus to hit w kategorii Back To School. Lekki, pojemny i funkcjonalny piórnik etui usztywniane z organizerem pomoże uporządkować wszystkie szkolne przybory. Znajdź dla niego miejsce w swoim plecaku i przekonaj się, jaki jest praktyczny. Piórnik dostępny w setkach wzorów dla dziewczynek i dla chłopców.

  • Piórniki podwójne

    Piórnik dwukomorowy do szkoły? Wybierz piórnik na 2 zamki w formie saszetki (Clever) lub piórnika rozkładanego z wyposażeniem (Jumper 2) i podziel szkolne przybory na 2 części. Najlepsze piórniki dla dzieci i młodzieży od CoolPack CP.

  • Piórniki z wyposażeniem

    CoolPack przedstawia kolekcję piórników z wyposażeniem dla dzieci, które lubią mieć zawsze pod ręką dużo przyborów szkolnych. Piórniki CoolPack Jumper 2 i 3 to propozycja dla uczniów klas 1-3. Dwukomorowe i trzykomorowe piórniki szkolne spod znaku CP nie zajmą zbyt wiele miejsca w Twoim plecaku. Wysoka jakość wykonania i te same modne wzory, które znajdują się na plecakach szkolnych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 542 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 542 elementów