PRIME Plecak szkolny do klasy 1, 2, 3, CoolPack CP - BOHO ELECTRA 23L - A1061 + COOLER BAG gratis!

82,93 zł

79518CP

Nowy produkt

Dla której wyjątkowej dziewczynki wyjątkowy plecak w wyjątkowej kolorystyce i wzornictwie? Wyjątkowy plecak dla Ciebie na rozpoczecie przygody ze szkołą.

ZOBACZ DLACZEGO!

Więcej szczegółów

Produkty z serii:

Więcej informacji

Boho Electra z nowej kolekcji Prime od CoolPack to super kolorowy, szkolny plecak dla dziewczynek w klasach 1 - 3, ze szczególnym uwzględnieniem pierwszoklasistek. Ten radosny plecak pomoże przejść przez najtrudniejsze pierwsze dni i umocni radość dziewczynki. Optymistyczne odcienie neonowej zieleni, piękny róż i błękit wywołają uśmiech nie tylko w drodze do szkoły. Kolorowe zamki są ciekawą ozdobą i ułatwiają rozpoznawanie poszczególnych przegród w plecaku. Sentyment po pierwszego szkolnego plecaka pozostanie na długo w pamięci dziecka i będzie przywoływał na myśl przyjemne wspomnienia.

Dlaczego warto wybrać plecak z serii Prime CP?

- ma pojemność optymalną odpowiednią dla ucznia pierwszej klasy - 23 litry

jest niedużych wymiarów - 41 cm wysokości a mimo to pomieści format A4

jest lekki - waży tylko 620g!

- posiada dwie komory z kieszenią przednią, dwiema bocznymi na bidon,  w środku plecaka CP znajduje się organizer z brelokiem do kluczy oraz kieszenią na telefon i wyjściem na słuchawki

Prime jest nieprzemakalny i nieblaknący, odporny na przecieranie

posiada wyprofilowane plecy, dające rewelacyjne podparcie kręgosłupa, do produkcji których użyto lekkiej pianki EVA, wyposażony jest w wygodne, wyściełane szelki z bezstopniową regulacją oraz posiada obowiązkowe elementy odblaskowe dla bezpieczeństwa Twojego dziecka!

- zaopatrzony jest w SUPER DODATEK torebkę termiczną na śniadanie COOLER BAG- GRATIS!, która może mieć wiele zastosowań.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze plecaka?

- górna krawędź plecaka powinna znajdować się na wysokości ramion, natomiast dolna nie niżej niż miednica

- waga plecaka szkolnego z wyposażeniem nie powinna przekraczać 10-15% masy ciała ucznia

- plecak do pierwszej klasy powinien mieć usztywniony tył i obowiązkowo musi ściśle przylegać do pleców dziecka natomiast szelki należy regularnie dopasowywać do wzrostu dziecka.

Plecaki z nowej kolekcji Prime od CoolPack spełniają wszystkie te wymogi! Zarówno Państwo jak i przede wszystkim Wasza córka będziecie zadowoleni z wyboru Boho Electra. Plecak ten będzie Wam służył przez bardzo długi czas.

Jak czyścić plecak Boho Electra z serii Prime od CoolPack CP?

  • czyścić ręcznie tylko powierzchniowo,
  • nie prać mechaniczne w pralce,
  • nie należy plecaka czyścić chemicznie,
  • nie prasować,
  • nie suszyć w suszarce,
  • nie używać wybielacza.